Strona główna » O mnie

O mnie

 

Kamila

Pieczeniem pasjonuję się od lat. Swoją przygodę ze słodkimi wypiekami zaczynałam już w szkole podstawowej od pierwszych samodzielnych pierniczków i choć zawodowo nie jestem związana z kulinariami, nie pozwoliłam mojej pasji zniknąć. Stąd właśnie ten blog. Nie będzie profesjonalnie. Przepisy, które tutaj znajdziecie nie są specjalnie wyszukane, ani nie wymagają specjalnych zdolności czy nietypowych składników. Staram się nie używać sztucznych barwników czy profesjonalnych cukierniczych wspomagaczy. Pokazuję po prostu to, co piekę w domu. Blog motywuje mnie do odkrywania nowych przepisów i ich spisywania, a przy okazji rozwijam nową pasję związaną z fotografią kulinarną.

Ponieważ niedawno zostałam mamą słodkiego bobasa, czasu na prowadzenie bloga nie mam zbyt dużo, dlatego pojawiać się tutaj będzie sporo ekspresowych przepisów na słodkości. Mam nadzieję, że niedługo mój maluch będzie mi towarzyszył w wypiekaniu pyszności.

W tym miejscu chciałam również podziękować mojemu mężowi, który wspiera mnie w prowadzeniu bloga, ogarnia techniczne zawiłości i podpowiada do czego służą poszczególne przysłony w aparacie i co to jest ISO 😉 Bez niego tego bloga by nie było.

A Was drodzy czytelnicy zachęcam do testowania przepisów z bloga, ich komentowania i oceniania.

Kamila